אדום

סגול שמפניה

כחול

לבן פנינה

כסוף

אפור

שחור

קיימים הבדלי גוונים בין הצבעים המופיעים באתר לבין הצבעים כפי שהם במציאות ולפיכך יש לפנות לסוכנות בכדי לקבל את מגוון הצבעים הניתן להזמנה.

ייתכנו צבעים נוספים אשר לא מופיעים באתר, ניתן לפנות לאולמות התצוגה לקבלת פרטים נוספים.

על הרכב

במיצובישי אטראז' החדשה תמצאו את כל מה שחיפשתם במכונית סדאן קומפקטית ועוד הרבה מעבר. היא תענה על ציפיותיכם, החל בצריכת דלק מהנמוכות בקטגוריה ועד ליכולת תמרון מעולה. מיצובישי אטראז' מציעה תא נוסעים מרווח ועשיר באבזור הן לנהג והן לנוסעים. מותקנות בה מערכות בטיחות מתקדמות וכן מערכת Connected Car מבוססת אנדרואיד המספקת ממשק מגע נוח עם מגוון אפליקציות ומצלמת נסיעה לאחור. העיצוב החדשני בעל החרטום הנועז וחלקה האחורי הרחב והיציב תוכנן על מנת להקנות לרכב אווירודינמיות וביצועים חסכוניים וידידותיים לסביבה. ככל שתנהגו יותר באטראז' החדשה, תעריכו יותר את התוספות הקטנות אשר הופכות כל נסיעה לתענוג אמיתי.

1/6

חלל פנימי

נתוני החלל הפנימי של מיצובישי אטראז' מרשימים מאוד. נוסעי הרכב נהנים מתא נוסעים מרווח, מושבים ארגונומיים, נוחות מרבית ותקרה גבוהה המאפשרת גם לאנשים גבוהים לשבת בנוחות. איכות החומרים ורמת ההרכבה המצוינת מאפשרות לנוסעי הרכב ליהנות מחלל פנימי מעוצב ומפנק הודות להנדסת אנוש מתקדמת. לאטראז' תא המטען גדול ותאי אחסון רבים בתא הנוסעים. נהג הרכב זוכה למושב נוח ומתכוונן ותצוגת לוח המחוונים הכוללת נתונים ממחשב הדרך, צריכת דלק ממוצעת, תזכורת טיפולים, טווח נסיעה ונורית חיווי ECO לנהיגה חסכונית.

אבזור

מיצובישי אטראז' מציעה שפע של אביזרים שימושיים. נוסעי הרכב נהנים מתאי אחסון חכמים ויעילים, ממחזיקי כוסות לנוסעים מלפנים ומאחור ומהתקנים נוספים. הרכב מצויד בחלונות חשמליים מקוריים ובכוונון חשמלי של המראות החיצוניות. ברכב מותקנת מערכת מיזוג אוויר מקורית חזקה המתאימה לאקלים הישראלי. בנוסף מותקנת ברכב מערכת Connected Car – מערכת מבוססת אנדרואיד הכוללת מצלמת נסיעה לאחור ומגוון אפליקציות* כגון: ניווט באמצעות WAZE, פאנגו, סלופארק ועוד. מערכת השמע ובקרת שיוט Cruise Control ניתנות לשליטה מגלגל ההגה. 

*מאגר האפליקציות עשוי להשתנות מעת לעת בהתאם לאילוצי כלמוביל ולפי שיקול דעתה.

טכנולוגיה

לאטראז' מנוע שלושה צילינדרים חדש ונמרץ בעל 80 כ"ס ב-6,000 סל"ד ומומנט מרבי של 10.8 קג"מ ב-4,000 סל"ד הבנוי בטכנולוגיית (Mitsubishi Innovate Valve timing MIVEC (Electronic Control החדשנית. לדגם זה תיבת הילוכים אוטומטית רציפה מסוג CVT. עם מנוע MIVEC ניתן לשלב גם תיבת הילוכים ידנית. נראה כי אטראז' ״חותכת את האוויר״ הודות לצורה האווירודינמית של המרכב אשר תוכנן באמצעות תוכנות סימולציה מתקדמות ובעזרת ניסויים. מקדם גרר של Cd=0.29 (*בהתאם לנתוני היצרן) מפחית את התנגדות הרוח ואת פליטת המזהמים ומשפר את צריכת הדלק.

בטיחות

מיצובישי אטראז' החדשה מצוידת בשלל תפקודים ומערכות בטיחות המגבירים את ההגנה מפני סכנה. הרכב מצויד בשש כריות אוויר (SRS), כולל כריות וילון. מערכת כריות האוויר כוללת את האפשרות לנתק את כרית האוויר של הנוסע הקדמי. כמו כן, ברכב מותקנת מערכת לניטור לחץ אוויר בצמיגים TPMS שבעזרתה ניתן לשמור על לחץ אוויר תקין בצמיגי הרכב הנחוץ לנסיעה בטוחה יותר, מרכב (RISE (Reinforced Impact Safety Evolution קשיח במיוחד בעל יכולת ספיגת אנרגיה התורם לבטיחות ומותחני קדם בחגורות הבטיחות במושבים הקדמיים. מותחני הקדם מהדקים את חגורות הבטיחות באופן אוטומטי בתאונה חזיתית ובכך מרסנים את הנהג ואת הנוסע הקדמי במקומותיהם ומפחיתים את עוצמת הפגיעה מכרית האוויר המתנפחת. הרכב מצויד במערכת בקרת יציבות אקטיבית (ASC) הכוללת בקרת אחיזה (TCL). מערכת בקרת היציבות האקטיבית נעזרת בחיישנים על מנת לנטר את תנועת המכונית ואחיזת הגלגלים ולנתח אותן. אם המערכת מזהה מצב החלקה, היא בולמת את הגלגלים המתאימים ומווסתת את הכוח המועבר להם בכדי לשמור על יציבות הרכב. במצב בו הגלגלים מסתחררים, בקרת האחיזה מפעילה את הבלמים ומווסתת את העברת הכוח מהמנוע, כדי למנוע סבסוב גלגלים ולתרום לתחילת נסיעה חלקה יותר. מותחני קדם מופעלים מעט לפני כריות האוויר כדי לרסן את הנהג ואת הנוסע הקדמי במקומותיהם ולאפשר לכריות האוויר למלא את תפקידן הייעודי.

מערכת Mobileye – מערכת בטיחות מתקדמת למניעת תאונות דרכים בעזרת טכנולוגית ראייה מלאכותית מתקדמת הסורקת את הכביש בכל עת ומתריעה באמצעים קוליים ו-ויזואליים על סכנות אפשריות בזמן אמת. הטכנולוגיה הייחודית של Mobileye עוזרת למנוע התנגשויות ותאונות דרכים שמקורן בחוסר תשומת לב או באירוע בלתי צפוי.

WhatsApp