1/9

קיימים הבדלי גוונים בין הצבעים המופיעים באתר לבין הצבעים כפי שהם במציאות ולפיכך יש לפנות לסוכנות בכדי לקבל את מגוון הצבעים הניתן להזמנה.

ייתכנו צבעים נוספים אשר לא מופיעים באתר, ניתן לפנות לאולמות התצוגה לקבלת פרטים נוספים.

 

מכונית מיני קומפקטית מבחוץ, גבוהה ומרווחת מבפנים. מאפשרת חווית נהיגה אורבנית, עם עיצוב צעיר וחדשני.

החדשה

הדבר הגדול הבא

הגיע לעיר

i10 החדשה מפתיעה ומאתגרת את כל מה שהכרתם עד כה במכוניות המיני ועכשיו בעיצוב חדשני שלא תוכלו להסיר ממנו את העיניים. מכונית קומפקטית ונוחה לתמרון ולחניה המאפשרת חווית נהיגה אינטואיטיבית וקלה מבלי להתפשר על הביצועים. מתאימה לאורח חיים דינאמי צעיר ונועז.

i10 החדשה

תובעת תשומת לב

איבזור

אנחנו ביונדאי מאמינים שמגיע לכם להתפנק בכל נסיעה מחדש. יונדאי i10 היא מכונית אורבנית בעלת חלל פנימי מרווח, גבוה ומאובזר. כל אתת מהגרסאות של יונדאי i10 מצוידת במערכת שמע מקורית עם כניסת AUX ו-USB שעליה ניתן לשלוט היישר מגלגל ההגה ובמחשב דרך.

פשוט לצאת לדרך

אהבתם את הפנים החדשות ואת העיצוב החדשני? בוודאי תעריכו גם את היכולת הדינמית התוססת של המכונית. כדי לספק התנהגות כביש ברמה הגבוהה ביותר, i10 החדשה ניצבת על גלגליה בעמידה זקופה ורחבה. מבנה זה מאפשר לה לנוע ביציבות רבה ומנחה אותה בין סמטאות והפתעות העיר, אך מפגין יכולת גבוהה במיוחד על הכביש הפתוח. כדי לוודא שתגיעו ליעדכם בבטחה, עומדת לרשותכם טכנולוגיה מתקדמת בכל פנייה או עיקול.

הבטיחות מעל הכל

הדבר החשוב ביותר ביונדאי i10 החדשה הוא האופן שבו המכונית דואגת כי תגיעו הביתה בשלום. יונדאי i10 מצוידת בשש כריות אוויר להגנה על הנהג והנוסעים בעת תאונה. בנוסף, מצוידת i10 החדשה במערכת בקרת יציבות (ESP) מתקדמת, בצמיגים רחבים לשם שיפור אחיזת הכביש וכן במערכת שמתריעה בפני הנוסעים מאחורינו על בלימת חירום.

WhatsApp