1/8

קיימים הבדלי גוונים בין הצבעים המופיעים באתר לבין הצבעים כפי שהם במציאות ולפיכך יש לפנות לסוכנות בכדי לקבל את מגוון הצבעים הניתן להזמנה.

ייתכנו צבעים נוספים אשר לא מופיעים באתר, ניתן לפנות לאולמות התצוגה לקבלת פרטים נוספים.

יונדאי i20 Cross החדשה

יונדאי i20 Cross החדשה היא Cross Over קומפקטית המשלימה את היצע רכבי הפנאי של יונדאי. i20 Cross החדשה תוכננה עבור אלו שרוצים למצות את החיים במלואם ומציעה את הטוב שבשני העולמות. רכב Cross Over מרווח במיוחד עם תא נוסעים מפנק, אבזור עשיר, עיצוב מרשים וכל יתרונות החסכנות והיעילות של רכב קומקפטי.

האופי ההרפתקני של יונדאי i20 Cross החדשה ניכר בה כבר ממבט ראשון: מרכב מוגבה, מיגון מלפנים ומאחור, מסילות גג וחישוקים ייחודיים מדגישים

שעומדת לפנינו מכונית המעוצבת לחיים אקטיביים ומלאי עניין. 

חלל פנימי

תא הנוסעים של יונדאי i20 Cross החדשה מרווח במיוחד ויארח בנוחות חמישה נוסעים. סביבת הנהג מספקת תנוחת נהיגה גבוהה ומאפשרת שדה ראייה רחב. החלל הפנימי מעוצב ארגונומית על מנת לספק חוויית נהיגה אופטימלית וכן גדוש באביזרי נוחות ובטיחות. במידת הצורך מאפשר תא המיטען הובלה של פריטים גדולים על ידי קיפול המושבים האחוריים וקבלת נפח גדול אף יותר (עד 1,402 ליטר).

איבזור

יונדאי i20 Cross החדשה מאובזרת במיוחד כך שתוכלו ליהנות מכל נסיעה, קצרה או ארוכה. האבזור החיצוני* כולל, בין היתר, חישוקים קלים בעיצוב ייחודי, מיגון נרחב, מסילות גג, פנסי ערפל וספוילר אחורי המוסיף למראה הדינמי של הרכב.

תא הנוסעים המרווח של i20 Cross מודולרי ומציע מגוון בדי ריפוד איכותיים למושבים ולשולי תא הנוסעים ואילו סביבת הנהג המאובזרת* כוללת מושב מתכוונן לגובה, בקרת שיוט, גלגל הגה מצופה עור, דוושות מתכת ספורטיביות ותא כפפות מקורר.

כהטבת השקה, יונדאי i20 Cross מצויידת ב-Connected Car, מערכת המולטימדיה החדשנית של יונדאי, המבוססת אנדרואיד. מערכת זו מציעה אפשרויות טלפוניה, מוזיקה ומערכת ניווט על גבי מסך מגע גדול וכן תפעול של חלק מהתכונות על ידי פקדים על גבי גלגל ההגה. שרותי ניווט מסופקים על ידי יישומון Waze והמערכת כוללת גם מצלמת נסיעה לאחור. הנוסעים ברכב נהנים מגלישה באינטרנט באמצעות ה- Hot spot ממערכת Connected Car.

* ברמת גימור Premium

בטיחות

סטנדרט הבטיחות של יונדאי i20 Cross גבוה במיוחד. חבילת הבטיחות כוללת בין השאר בלמי ABS, מערכת בקרת יציבות ו-6 כריות אוויר. בנוסף, יונדאי i20 Cross מגיעה עם מצלמת נסיעה לאחור*, מערכת TPMS לניטור לחץ אוויר בצמיגים עם תצוגה ויזואלית, מערכת בקרת סטייה מנתיב ומערכת Mobileye.

* כחלק ממערכת Connected Car הניתנת כהטבת השקה לפרק זמן מוגבל בלבד.
**חבילת הגלישה על חשבון כלמוביל מוגבלת ל-12 חודשים ולנפח גלישה של 3 ג'יגה בחודש.

מאפיינים נוספים

כוונון מושב נהג ומשענות ראש

גלגל הגה מתכוונן

מראות צד חשמליות

מושב הנהג מצויד במגנון מתקדם לכוונון גובה המושב להתאמה אישית לפי נוחות הנהג ועל פי מאפייניו הפיזיים. קל לכוונן את המושב גם במהלך נהיגה ללא הסטת מבט מהכביש. כל משענות הראש ברכב מצוידות במנגנון כוונון נוח לתפעול מתוך מטרה לשמור על בטיחותו של הנהג ושל הנוסעים ולאפשר ישיבה נוחה לאורך זמן.

נהג יכול לכוונן את הזווית של גלגל ההגה ואת המרחק ממנו, לנהיגה נוחה ובטוחה בהתאמה אישית.

המראות בשני צדי הרכב מופעלות באופן חשמלי, כלומר ניתן לקפל אותן בלחיצה על כפתור לצורך חנייה או מעבר במקומות צרים.

מגני שמש

מגני שמש הם אביזרי בטיחות חשובים. מגני השמש ב i20- משלבים מראת איפור וכיס לאחסון מסמכים שונים.

מערכת TPMS

מערכת לבקרת לחץ אוויר בצמיגים TPMS מורכבת מסט חיישנים אלקטרוניים הממוקמים בתוך הג'אנט ונותנים התראה בלוח השעונים במקרה של ירידה או חוסר של לחץ אויר בצמיגי הרכב. מערכת TPMS מתריעה בפני הנהג על כל חריגה מטווח הניפוח ו/או הטמפרטורות המומלצים על ידי יצרן הרכב. 
לחץ אוויר תקין מאריך את חיי הצמיג, מקטין את צריכת הדלק, משפיע על מרחק הבלימה של הרכב וכן מקטין את הסיכוי לאובדן שליטה.

תא כפפות מקורר

ביונדאי i20 תא כפפות גדול ונוח עם תאורה פנימית, המצויד בתיבת קירור לאחסון בקבוקי שתייה.

פסי עיגון בגג

פסי עיגון מעוצבים בגג מקלים על הובלה של כל שתצטרכו להוביל. הם מצוינים לנשיאת ציוד ספורטיבי, ריהוט קל ושאר משאות.

נורית חיווי לחגורות הבטיחות

שליטה על מערכת השמע מגלגל ההגה

נורית חיווי לחגורות הבטיחות לנוסע מלפנים ולנוסעים מאחור.

לנוחות הנהג ממוקמים על גבי גלגל ההגה מתגי בקרה של מערכת השמע. הודות למתגים אלו הנהג לא צריך להסיט את מבטו מהדרך במהלך נסיעה.
(בדגמי פרמיום בלבד)

חישוקי סגסוגת קלה

חלק מהדגמים מצוידים בחישוקי סגסוגת קלה בקוטר 16 אינץ'. חישוקי סגסוגת מאריכים את חיי הצמיג ומפחיתים את תצרוכת הדלק.

תאי איחסון

נוסעי הרכב נהנים מפתרונות אחסון חכמים הן בדלתות המכונית והן בגב המושב.