1/4

קיימים הבדלי גוונים בין הצבעים המופיעים באתר לבין הצבעים כפי שהם במציאות ולפיכך יש לפנות לסוכנות בכדי לקבל את מגוון הצבעים הניתן להזמנה.

ייתכנו צבעים נוספים אשר לא מופיעים באתר, ניתן לפנות לאולמות התצוגה לקבלת פרטים נוספים.

 

יונדאי i800 מגיע במראה מעוצב ותכליתי המשדר רגישות אורבנית עם עוצמה מסחרית. דגם זה מיועד לנסיעות עירוניות קצרות ולנסיעות בין-עירוניות ארוכות הודות ליכולת תמרון מרשימה ומהנה, לסביבת נהג מפנקת ולהתנהגות כביש מצוינת. ליונדאי i800 שתי גרסאות עיקריות: רכב נוסעים (מיניבוס ל 1+7 מקומות) ורכב מסחרי (2+1). הרכב משלב יכולת עבודה מצוינת ועלויות תפעול נמוכות, רמת אבזור גבוהה, נוחות מקסימלית ומראה מעוצב. הדגם המסחרי כולל תא מטען בעל נפח עצום ושתי דלתות הזזה – אחת מכל צד ודלת תא מטען אחורית מתרוממת או דלתות כנף, לפי בחירה. ברכב הנוסעים ישנם 7 מקומות ישיבה הנמצאים בחלל פנימי נוח, מרווח ומאובזר לתפארת.  Hyundai i800 מצויד במנוע דיזל CRDi חדש ומתקדם עם 170 כ"ס בגרסה עם תיבת הילוכים אוטומטית ו-136 כ"ס עם תיבת הילוכים ידנית. המנועים מספקים לרכב זריזות וביצועים מעולים תוך חיסכון בצריכת דלק ופליטת מזהמים נמוכה. השילוב של מנוע קדמי עם הנעה אחורית מבטיח ל-i800 איזון דינמי וחלוקת משקל אופטימלית. מערכת המתלים האיכותית והטכנולוגיות המתקדמות ליציבות ולבלימה מתמודדות עם כל אתגר שנקרה בדרכו של יונדאי i800.

מנועי דיזל CRDI חדשים ומתקדמים.

170 כ"ס בגרסה עם תיבת הילוכים אוטו' ו 136 כ"ס בידני. הספקים אלו מקנים לרכב זריזות וביצועים מעולים יחד עם חסכון בדלק ופליטה נמוכה של מזהמים.

חלל פנימי

החלל הפנימי המעוצב של יונדאי i800 מציע סביבת עבודה מהודרת ומפנקת לנהג ולנוסעים. דגם הנוסעים מפואר, יוקרתי ומתאים להסעת נוסעים שונים: תיירים, עובדים, משפחות וקבוצות. בדגם זה חלל מטען גדול ומרווח לאחסון מסודר ובטוח. בדגם המסחרי סביבת נהג מפנקת הכוללת פתרונות אחסון חכמים ונוחים, תאורת פנים איכותית וחידושים נוספים שעוצבו בעזרת הנדסת אנוש מתקדמת המתחשבת בפרטים הקטנים. הרכב מציע גמישות בהתאמה למשימות שונות בזכות הרצפה השטוחה, הנפח הרב, דלתות ההזזה מכל צד ודלת אחורית לפי בחירה.

איבזור

יונדאי i800 מציע חווית נהיגה מיטבית וסביבת נהג מהודרת ומאובזרת היטב. ידית ההילוכים ממוקמת בקונסולה המרכזית וכל המתגים נמצאים בהישג יד. הרכב מצויד במערכת שמע מתקדמת, מערכת בקרת אקלים משוכללת, חזקה, שקטה ונוחה להפעלה, לוח מחוונים קל לקריאה, תאורת מפות, מגני שמש עם כיס נגיש לאחסון, תאי אחסון כפולים בדלת, מחזיקי כוסות ותא עליון למשקפים. דגם הנוסעים מפואר ויוקרתי והוא המצויד בפתחי מיזוג לנוסעים, אמצעי אחסון ומושבים נוחים.

טכנולוגיה

יונדאי i800 מצויד בשפע של טכנולוגיות חדשות לשיפור צריכת הדלק, חווית הנסיעה והנהיגה ומעל הכל - הבטיחות. הרכב מגיע עם מערכת ABS ומערכת בקרת יציבות אלקטרונית ESP, מערכת ROP להפעלת בלמים ללא התערבות הנהג על מנת לשפר אחיזת כביש ולמנוע התהפכות. מערכת מתלם (??) גמישה ואיכותית ומנוע משופר הם האחראים לביצועי כביש מרהיבים ולצריכת דלק נמוכה.

בטיחות

יונדאי i800 שומר על יציבות בסיבובים חדים ובשעת בלימה הודות למערכת בקרת יציבות אלקטרונית (ESP) ולמערכת למניעת נעילת גלגלים (ABS) המסייעת להתגבר על מצבים מורכבים כמו החלקה, סחרור גלגלים ונעילת בלמים. בלמי דיסק גדולים וחזקים מורכבים על כל הגלגלים של i800 ומבטיחים ביצועי בלימה גבוהים גם אם הרכב עמוס. מערכת בקרת יציבות מתקדמת (ROP – Rollover protection) מגיבה במהירות בעת כניסה לסיבובים חדים ומפעילה את הבלמים הרלוונטיים ללא התערבות הנהג.

מאפיינים נוספים

דלתות עם זווית פתיחה גדולה

פנסים

תאורת תא הנוסעים

תכנון מיוחד של הצירים מאפשר לדלתות הקדמיות להיפתח בזווית גדולה על מנת להקל על הכניסה והיציאה של היושבים מלפנים.

הפנסים הראשיים מתמזגים עם קווי המרכב ומעניקים ל-i800 את המראה האופייני והייחודי של משפחת יונדאי. דגם הנוסעים מצויד בצמד פנסי ערפל המשתלבים באופן מושלם בחלקו התחתון של הפגוש הקדמי. מכלול הפנסים האחוריים נמשך לעבר דפנות הרכב ומשלב בתוכו את הפנסים האחוריים, פנסי הנסיעה לאחור, פנסי האיתות ומחזירי האור. בנוסף, מותקן פנס בלימה עילי בטכנולוגיית LED לשיפור הנראות והבטיחות.

תא הנוסעים של Hyundai i800 מואר באמצעות נורת LED המאפשרת תאורה בשישה צבעים שונים (בדגם נוסעים בלבד).

חישוקי פלדה 6.5J x 16

תאורת תא הנוסעים

מתזי שטיפה

חישוקי פלדה איכותיים ועמידים כלולים במפרט הסטנדרטי בכל דגמי יונדאי i800. הקוטר הגדול מקטין את התנגדות הנסיעה, משפר את צריכת הדלק ושומר על אורך החיים ועמידותם של הצמיגים.

תא הנוסעים של Hyundai i800 מואר באמצעות נורת LED המאפשרת תאורה בשישה צבעים שונים (בדגם הנוסעים בלבד).

שני מתזים שכל אחד מהם בעל שלושה ״נחיריים״ הפועלים בלחץ גבוה ומתיזים נוזל ניקוי על השמשה הקדמית בעת הצורך.