קיימים הבדלי גוונים בין הצבעים המופיעים באתר לבין הצבעים כפי שהם במציאות ולפיכך יש לפנות לסוכנות בכדי לקבל את מגוון הצבעים הניתן להזמנה.

ייתכנו צבעים נוספים אשר לא מופיעים באתר, ניתן לפנות לאולמות התצוגה לקבלת פרטים נוספים.

 
1/8

על הדגם

יונדאי Ioniq החדשה עושה שימוש בכוח חשמלי בכדי לספק ביצועים מעולים, בשילוב עם עיצוב אווירודינמי מוקפד, מערכות בטיחות מתקדמות, מקסימום חיסכון בדלק ומינימום פליטת מזהמים. 

מראות מתקפלות עם תאורת הכוונה*

הכללות חיווי של מערכת
הבטיחות המתקדמות.

מערכות הבטיחות המתקדמות ביותר

7 כריות אוויר
הנהג והנוסעים נהנים מהגנה מתקדמת הודות ל-7 כריות אוויר: שתי כריות אוויר חזיתיות לנוסעים מלפנים, כרית אוויר לברכי הנהג, שתי כריות צד במושבים הקדמיים ושתי כריות וילון הנמתחות לכל אורך תא הנוסעים ומגנות מפני פגיעות צד.

בלימה אוטונומית של הרכב במצבי חירום
שילוב של מצלמה ורדאר לזיהוי כלי רכב והולכי רגל, לצד עצירה אקטיבית של הרכב במצבי חירום.

חיישני חניה אחוריים*

CC Smart Cruise Control - מערכת בקרת שיוט חכמה

סיוע אקטיבי בשמירה על נתיב הנסיעה

*BSD) Blind Spot Detection)

חיישנים המסייעים בחניה קלה ובטיחותית יותר.

מערכת המגיבה בהתאם לתנאי הכביש - מאטה בעת הצורך לפי מהירות הרכב הנוסע מלפנים וחוזרת למהירות שהוגדרה.

כולל חיווי בלוח השעונים, צפצוף קולי ותיקון אקטיבי של נתיב הנסיעה.

התראה על רכב ב"שטח מת" המסייעת בעקיפה בטיחותית יותר. 

מאובזרת ומפנקת

להיכנס למכונית ולנווט בקלות במערכת ה Connected Car, להאזין לרדיו דיגיטלי מכל העולם, להטעין את הטלפון הסלולרי ללא כבל*, להניח את הטאבלט לידך וליהנות מכוס קפה To Go. מראה חדשני, חווית משתמש וטכנולוגיה מתקדמת, תאורת LED ושימוש בחומרים איכותיים.

יעילה וחסכונית

להיכנס למכונית, להניע את הרכב בלחיצת כפתור וליהנות מהשקט. ללחוץ על הדוושה, להרגיש את הביצועים ולדעת שאתם חוסכים בהוצאות הדלק בכל נסיעה ונסיעה.

ההנעה ההיברידית מאפשרת לכם להעריך את השקט של האנרגיה החשמלית כאשר הרכב עומד או נע במהירות נמוכה. כאשר נדרש כוח הנעה גדול יותר, מנוע הבנזין יופעל באופן אוטומטי ויחד עם המנוע החשמלי, יאפשר נהיגה נמרצת וחסכונית.

חזקה ובטוחה

להיכנס למכונית ולהרגיש בטוחים. ב- IONIQ מערכות בטיחות מתקדמות ששומרות עליכם בכביש. בנוסף, השימוש בסגסוגות מתכת חזקות ומתקדמות הורחב ל- 53% מחלקי השלדה והמרכב. הדבר מאפשר הפחתת משקל והעצמת הקשיחות המבנית, לשיפור הבטיחות.

Sharped by the wind

IONIQ היא אחת המכוניות האווירודינמיות ביותר בשוק. העיצוב המוקפד והחלל הפנימיהמרווח נועדו לאפשר חווית משתמש מיטבית בזמן הנהיגה. שילוב של אלגנטיות ופשטות תוך שימוש בחומרים איכותיים ונעימים למגע, לצד חדשנות טכנולוגית הכוללת שפע של שירותים מתקדמים, כמו טעינה אלחוטית לטלפונים חכמים* וגלגל הגה קטום המשווה מראה ספורטיבי ובאותה העת מקל על הכניסה והיציאה ממושב הנהג.

*למכשירים תומכים בטכנולוגיה לפי תקן טעינה qi

טכנולוגיית הנעה מתקדמת

IONIQ מגיעה עם מנוע הזרקת דלק ישירה (GDI) בנפח 1.6 ליטר הפועל בשילוב עם מנוע חשמלי מתקדם וסוללת ליתיום-יון פולימר. ההספק המשולב עומד על 141 כ״ס. הכח עובר לגלגלים הקדמיים באמצעות תיבה דו-מצמדית בעלת שישה הילוכים (DCT). שילוב המנועים מאפשר להגיע למקסימום ביצועים ומינימום פליטת מזהמים.

מנוע Kappa עם הזרקת בנזין ישירה
מתחת למכסה המנוע של IONIQ פועמים שני לבבות כאחד: מנוע חשמלי עם הספק של 32 קילו וואט ומנוע הזרקת דלק ישירה (GDI) בנפח 1.6 ליטר. הטכנולוגיה המתקדמת של המנוע מאפשרת לו לפעול ביעילות רבה, תוך פליטה נמוכה במיוחד של מזהמים. בעת נסיעה משלבת מערכת ההנעה את שני המנועים באופן בלתי מורגש ומספקת ביצועים מעולים (הספק מרבי 141 כוחות סוס), בד בבד עם צריכת דלק נמוכה במיוחד.

מערכת ניהול אנרגיה מתקדמת
מערכת ניהול הסוללה המתקדמת אוספת ומנתחת מידע באופן רציף אודות מסלולי הנסיעה, סגנון הנהיגה והרגלי הנהג, במטרה להגיע לניהול אופטימלי של צריכה ושל איחסון האנרגיה. אלגוריתמים מתוחכמים מופעלים על מנת לספק מעבר חלק בין הנעה חשמלית להנעה ממנוע הבעירה הפנימית וצבירה של אנרגיית הבלימה אל תוך הסוללה.

WhatsApp