ioniq-banner-desktop-4.jpg
1/5

קיימים הבדלי גוונים בין הצבעים המופיעים באתר לבין הצבעים כפי שהם במציאות ולפיכך יש לפנות לסוכנות בכדי לקבל את מגוון הצבעים הניתן להזמנה.

ייתכנו צבעים נוספים אשר לא מופיעים באתר, ניתן לפנות לאולמות התצוגה לקבלת פרטים נוספים.

על הדגם

new-ioniq-engine-desktop-1.jpg

הזרקה ישירה GDI

הספק משולב

141 כו"ס

5,700 סל"ד

27 קג״מ

4,000 סל"ד

IONIQ היברידית מגיעה עם מנוע הזרקת דלק ישירה (GDI) בנפח 1.6 ליטר הפועל בשילוב עם מנוע חשמלי מתקדם וסוללת ליתיום-יון פולימר, ההספק המשולב עומד על 141 כ״ס. הכח עובר לגלגלים הקדמיים באמצעות תיבה דו-מצמדית עם שישה הילוכים (DCT), השילוב של מנוע בנזין עם מנוע חשמלי מאפשר להגיע למקסימום ביצועים ומינימום פליטת מזהמים.

מנוע Kappa עם הזרקת בנזין ישירה 
מתחת למכסה המנוע של IONIQ פועמים שני לבבות כאחד: מנוע חשמלי עם הספק של 32 קילו וואט ומנוע הזרקת דלק ישירה (GDI) בנפח 1.6 ליטר. הטכנולוגיה המתקדמת של המנוע מאפשרת לו לפעול ביעילות רבה, תוך פליטה נמוכה במיוחד של מזהמים. בעת נסיעה משלבת מערכת ההנעה את שני המנועים באופן בלתי מורגש ומספקת ביצועים מעולים (הספק מרבי של 141 כוחות סוס), בד בבד עם צריכת דלק נמוכה במיוחד. 

מערכת ניהול אנרגיה מתקדמת 
מערכת ניהול הסוללה המתקדמת אוספת ומנתחת מידע באופן רציף אודות מסלולי הנסיעה, סגנון הנהיגה והרגלי הנהג, במטרה להגיע לניהול אופטימלי של צריכה ושל אחסון האנרגיה. אלגוריתמים מתוחכמים מופעלים כדי לספק את המעבר החלק בין הנעה חשמלית להנעה ממנוע הבעירה הפנימית וצבירה של אנרגיית הבלימה אל תוך הסוללה.

גלריה
הרכב ששומר עליכם
1_BSD.gif

מערכת להתראה על רכב בשטח מת (BSD)*

התראה על רכב ב״שטח מת” המסייעת בעקיפה בטיחותית יותר.
*בחלק מהדגמים

1_SCC.gif

Control Cruise Smart SCC - מערכת בקרת שיוט חכמה

המגיבה בהתאם לתנאי הכביש, מאטה בעת הצורך לפי מהירות הרכב מלפנים ומאיצה בחזרה למהירות שהוגדרה.

2_LKAS.gif

מערכת סיוע אקטיבית לשמירה על נתיב הנסיעה (LKAS)

הכולל חיווי בלוח השעונים, צפצוף קולי ותיקון אקטיבי של ההגה לשמירה על נתיב הנסיעה.

3_AEB.gif

בלימה אוטונומית של הרכב במצבי חירום (AEB)

שילוב של מצלמה ורדאר לזיהוי כלי רכב והולכי רגל ועצירה אקטיבית של הרכב במצב חירום.

4_DAA.gif

מערכת התראה על עירנות הנהג (DAA)

התראה קולית ומסר כתוב המציע הפסקת ריענון להגברת הבטיחות במצבים של עייפות או חוסר ריכוז.

5_Parking_1.gif

חיישני חניה אחוריים

המסייעים בחניה קלה ובטיחותית יותר.

6_AirBags.gif

7 כריות אוויר

הנהג והנוסעים נהנים מהגנה מתקדמת הודות ל-7 כריות אוויר: שתי כריות אוויר חזיתיות לנוסעים מלפנים, כרית אוויר לברכי הנהג, שתי כריות צד במושבים הקדמיים ושתי כריות ווילון הנמתחות לכל אורך תא הנוסעים ומגינות מפני תאונת צד.

מערכות הבטיחות פועלות תחת תנאים ומגבלות שונות ואינן באות במקום כללי נהיגה זהירים כדין

Shaped by the wind

IONIQ היא אחת המכוניות האווירודינמיות ביותר בשוק. העיצוב שלה מוקפד ביותר. והחלל הפנימי שלה מרווח ומאובזר עד הפרטים הקטנים. העיצוב המוקפד של החלל הפנימי ב IONIQ נועד לאפשר חווית משתמש מיטבית בזמן הנהיגה. 
שילוב של אלגנטיות ופשטות תוך שימוש בחומרים איכותיים ונעימים למגע, לצד חדשנות טכנולוגית הכוללת שפע של שירותים מתקדמים כמו מערכת מולטימדיה "8 מקורית עם אפשרות חיבור לAndroid Auto ו- Apple Carplay* וגלגל הגה קטום המשווה מראה ספורטיבי ובאותה העת מקל על הכניסה והיציאה ממושב הנהג. 

*באמצעות טלפון נייד התומך ומאפשר זאת ובכפוף למגבלות שונות.

ioniq-dainamic-pic-2.jpg
הטוב משני העולמות 

ההנעה ההיברידית מאפשרת לכם ליהנות מהשקט של האנרגיה החשמלית כאשר הרכב עומד או נע במהירות נמוכה. כשנדרש כוח הנעה גדול יותר, מנוע הבנזין יופעל באופן אוטומטי ויחד עם המנוע החשמלי יאפשר נהיגה נמרצת וחסכונית. מערכת ההנעה ההיברידית החכמה תנצל את תנועת גלגלי הרכב בירידה או בבלימה לטעינת סוללת ההינע, ובכך להבטיח לכם אנרגיה חשמלית זמינה. 

structure_2.png

חזקה ובטוחה

להיכנס למכונית ולהרגיש בטוחים. ב- IONIQ מערכות בטיחות מתקדמות ששומרות עליכם בכביש. בנוסף, שימוש בסגסוגות מתכת חזקות ומתקדמות הורחב ל-53% מחלקי השלדה והמרכב. הדבר מאפשר הפחתת משקל והעצמת הקשיחות המבנית, לשיפור הבטיחות.

ioniq_efective.png

יעילות מירבית

להיכנס למכונית, להניע את הרכב בלחיצת כפתור וליהנות מהשקט. ללחוץ על הדוושה, להרגיש את הביצועים ולדעת שבכל נסיעה – אתם חוסכים בהוצאות הדלק. הנעה היברידית מאפשרת לכם ליהנות מהשקט של האנרגיה החשמלית כאשר הרכב עומד או נע במהירות נמוכה. כשנדרש כוח הנעה גדול יותר, מנוע הבנזין יופעל באופן אוטומט ויחד עם המנוע החשמלי יאפשר נהיגה נמרצת וחסכונית.

Luxurious.jpg

מאובזרת ומפנקת

למנופי הבקרה בצידי גלגל ההגה, יש שימוש כפול:
במצב Sport תתאפשר העברת הילוכים ידנית לחוויית נהיגה דינאמית. במצב Eco הם מאפשרים שליטה על רמת הרגנרציה- הגברת או הפחתת הרגנרטיביות של הרכב.

אחריות

7 שנות אחריות על המערכת ההיברידית והסוללה או 150,000 ק״מ – הקודם מבניהם. 5 שנות אחריות על הרכב או 100,000 ק״מ – הקודם מבניהם

ioniq.png