כתום

אדום

סגול פנינה

כחול

לבן פנינה

כסוף

אפור

שחור

קיימים הבדלי גוונים בין הצבעים המופיעים באתר לבין הצבעים כפי שהם במציאות ולפיכך יש לפנות לסוכנות בכדי לקבל את מגוון הצבעים הניתן להזמנה.

ייתכנו צבעים נוספים אשר לא מופיעים באתר, ניתן לפנות לאולמות התצוגה לקבלת פרטים נוספים.

על הרכב

העיצוב של הספייס סטאר החדשה יעורר בכם רצון לגלות אופקים חדשים ואופיה הדינמי יגרום לכם לחייך. בואו ליהנות מנסיעה נעימה, חלקה, בטוחה ויציבה לצד ביצועים ידידותיים לסביבה.

1/4

חלל פנימי

תא הנוסעים המסוגנן נבנה מחומרים איכותיים ועוצב בקווים זורמים תוך הקפדה על רמת גימור מוקפדת כדי להעניק נוחות מירבית לנהג ולנוסעים. מיצובישי ספייס סטאר מגיעה עם תא מטען מרווח באופן נדיב המכיל את כל הציוד שאתם צריכים כדי שיהיה לכם קל ונוח. כאשר יש צורך להגדיל את נפח תא המטען, ניתן לקפל את משענות המושבים האחוריים באופן חלקי או מלא (60:40).

אבזור

ספייס סטאר החדשה דואגת שיהיה לכם נעים ונוח. תאי אחסון רבים ומרווח המושבים הנדיב הם רק חלק מהפרטים המשדרגים את חווית הנסיעה שלכם.

בקרת שיוט CRUISE CONTROL 

בשליטה מגלגל ההגה**

תאורה קדמית מסוג Bi Xenon

בשילוב LED*

בקרת אקלים דיגיטלית** 

מפתח חכם KOS*  

כניסה והנעה ללא שימוש במפתח

* בדגם PREMIUM בלבד

** בדגמים האוטומטיים

טכנולוגיה

חוויית הנהיגה בספייס סטאר תמיד מהנה – כשנוסעים לעבודה, לקניות בעיר או לטיול בטבע. החוויה מתעצמת הודות לתכנון נכון של מתלים המעניקים לנוסעים נוחות נסיעה יוצאת דופן, לצד אחיזת כביש מעולה ויציבות גבוהה. יכולת התמרון תרגש ותפתיע אתכם הן בכביש מפותל והן בחניה צפופה. 

תוכלו ליהנות מנסיעות חסכוניות הודות לצריכת דלק מהמובילות בקטגוריה*:

  • 23.2 ק”מ/ליטר בדגם Invite ידני צריכה משולבת (עירוני/ בינעירוני) 

  • 23.8 ק”מ/ליטר בדגם Instyle אוטומטי צריכה משולבת (עירוני/ בינעירוני) 

  •  

  • * נתוני צריכת הדלק הינם לפי נתוני היצרן ועל פי בדיקה בתנאי מעבדה. 

  •  

  • מנוע בטכנולוגיית MIVEC) Mitsubishi Innovative Valve Timing Electronic Control) - המנוע בספייס סטאר בעל מומנט והספק נמרצים, תוך שמירה על צריכת דלק מרשימה. מערכת תזמון השסתומים האלקטרונית של מיצובישי מנצחת על שסתומי היניקה במנוע ומותאמת בצורה רציפה לתנאי הנהיגה השונים כדי להבטיח שיפור בביצועי המנוע תוך יעילות, חסכון בצריכת דלק ופליטת מזהמים נמוכה. 

  •  

  • תיבת הילוכים אוטומטית רציפה CVT – תיבת ההילוכים בספייס סטאר מספקת טווח רחב של יחסי העברה ושומרת על מהירות מנוע אופטימלית לטובת ביצועים חזקים וחסכון בדלק. 

  • אלגנטיות ונוחות - הדגמים האוטומטיים בספייס סטאר החדשה מצוידים בידית הילוכים בציפוי עור ותאורה בבורר ההילוכים, לתפעול נוח וקל בכל נהיגה.

בטיחות

מיצובישי ספייס סטאר החדשה מצוידת במערכות בטיחות המגבירות את ההגנה לנהג ולנוסעים. לספייס סטאר 6 כריות אוויר: קדמיות, צידיות וכריות מסוג וילון המפחיתות את עוצמת הפגיעה מכל כיוון. בנוסף, מותקנת מערכת MOBILEYE המסייעת במניעת תאונות דרכים. בעזרת טכנולוגיית ראייה מלאכותית המערכת סורקת את הכביש בכל עת ומתריעה באמצעים קוליים ו-ויזואליים על סכנות אפשריות בזמן אמת. 

בעת זינוק בעלייה, כאשר משחררים את דוושת הבלם ולוחצים על דוושת הגז, סייען הזינוק בעלייה (HSA) מפעיל את הבלמים לשתי שניות, על מנת למנוע הידרדרות לאחור. 

מרכב Reinforced Impact Safety Evolution) RISE) עשוי לוחות פלדה חזקים הסופגים ומסיטים את אנרגיית הפגיעה. מערכת לניטור לחץ אוויר בצמיגים TPMS שבעזרתה ניתן לשמור על לחץ אוויר תקין בצמיגי הרכב לנסיעה בטוחה יותר.

מאפיינים נוספים

חישוקים

14″: חישוקי פלדה בדגמי INVITE, INSTYLE 

15″: חישוקי סגסוגת קלה בדגם PRIMIUM

חיווי ECO

בדגמים האוטומטיים יש חיווי ECO המקנה אינדיקציה ויזואלית הנדלקת כאשר נוהגים באופן חסכוני ועוזרת לפתח כישורי נהיגה ידידותיים לסביבה.

קיפול מושבים

כאשר יש צורך להגדיל את נפח תא המטען, ניתן לקפל את משענות המושבים האחוריים באופן חלקי או מלא (60:40).

מידות לרכב

WhatsApp