גרניט

ירוק

אדום

לבן פנינה

כחול

לבן

כסוף בהיר

אפור

שחור

קיימים הבדלי גוונים בין הצבעים המופיעים באתר לבין הצבעים כפי שהם במציאות ולפיכך יש לפנות לסוכנות בכדי לקבל את מגוון הצבעים הניתן להזמנה.

ייתכנו צבעים נוספים אשר לא מופיעים באתר, ניתן לפנות לאולמות התצוגה לקבלת פרטים נוספים.

על הרכב

מיצובישי טרייטון (מיצובישי האנטר לשעבר) הוא נצר לשושלת מפוארת של טנדרים מתוצרת מיצובישי אשר נוסדה לפני שנים רבות והציעה רכבי עבודה חסונים, אמינים ונוחים במיוחד.

הטרייטון הוא רכב העבודה האולטימטיבי: שקט, אמין ונוח לשימוש אשר יעניק שקט נפשי לאורך שנים. במהלך יום העבודה הוא יכול לשאת משאות כבדים ובסופו להציע נוחות ופאר של רכב מנהלים. מיצובישי טרייטון הוא הדור הבא של רכבי העבודה: מרווח יותר, נעים יותר, חזק, מאובזר ובטוח יותר.

2005

Hunter

1995

Buffalo

1978

Forte

1965

Colt

Magnum

1997

סוס עבודה

לטרייטון שלדת סולם חדשה ואיתנה המסוגלת לשאת מטען במשקל של עד 1035 ק"ג ולגרור עד 3100 ק"ג*. לטרייטון משטח הטענה גדול ונוח לשימוש בגודל 1,470 מ"מ1,529x מ"מ ובגובה 475מ"מ. לצד הממדים המכובדים הללו, לטרייטון יכולת תמרון מעולה הודות לרדיוס סיבוב קצר של 5.9 מטרים ומהלך הגה מקוצר, על מנת שיוכל לתמרן גם במקומות צפופים. 

ההפרדה הזוויתית בצורת J בין תא המטען לתא הנוסעים לא רק נראית אסתטית אלא גם מסייעת לכושר התמרון של הרכב, מגדילה את המרחב לנוסעים ומאפשרת ניצול מיטבי של תא הנוסעים.

סעיף המשקלים מתאר את יכולת ההעמסה כפי שפורסם בספרי היצרן. לאחר שקילת הרכב בארץ יתכנו שינויים.

*לנגרר עם בלמים בדגמי 4X4

טכנולוגיה

מיצובישי טרייטון מצויד במנוע טורבו-דיזל חדש ועוצמתי העשוי כולו מאלומיניום התורם למשקלו המופחת. המנוע המתקדם מציע חיסכון בתצרוכת הדלק ובפליטת המזהמים לצד חוויית נסיעה שקטה וחלקה במיוחד. בטרייטון מנוע מתקדם בנפח 2.4 ל' המצויד במגדש טורבו בגאומטריה משתנה, בהזרקת סולר בלחץ גבוה במסילה משותפת ובמצנן ביניים. המנוע מוצע בשתי רמות הספק, כאשר ברמת ההספק הגבוהה הוא מפיק 181 כוחות סוס ו-43.8 קג”מ של מומנט.

מנוע הטרייטון מצויד במערכת Mitsubishi Innovative Valve Timing Electronic Control) MIVEC) לניהול שסתומים מתוחכמת השולטת על תזמון משתנה של פעולת שסתומי היניקה והפליטה ועל עומק פתיחת השסתומים. בעזרת מערכת זו המנוע פועל ביחס דחיסה נמוך ומשיג יעילות מרבית, רמה נמוכה של זיהום אוויר ורמת נוחות גבוהה לנהג ולנוסעים.

לטרייטון עיצוב אווירודינמי עם מקדם גרר נמוך במיוחד (Cd=0.4) הנועד להפחתת התנגדות האוויר במהלך הנסיעה, לטובת נסיעה חלקה ושקטה וכן לצריכת דלק ופליטת מזהמים נמוכה.

בטיחות

לבטיחות הנהג והנוסעים חשיבות קריטית בין אם הרכב משמש לעבודה בין אם לפנאי. מיצובישי טרייטון נבנה כך שיעניק לנוסעיו את ההגנה המרבית באמצעות שלל מערכות בטיחות אקטיביות ופסיביות מתקדמות.

מרכב RISE

המרכב של מיצובישי טרייטון בנוי בטכנולוגיית Reinforced Impact Safety Evolution) RISE) המהפכנית של מיצובישי. מרכב RISE בנוי ממגוון מתכות המיועדות לספוג אנרגיה ביעילות בעת התנגשות ובאותה העת להגן על הנוסעים מפני האנרגיה הקינטית המשתחררת בזמן תאונה. טכנולוגיית RISE מאפשרת לשמור על משקל נמוך ועל חוזק מבני גבוה במיוחד של המרכב.

בקרת יציבות בגרירה

הטרייטון מצויד במערכת ייחודית השומרת על יציבות הרכב גם בעת גרירה. מערכת Trailer Stability Assist) TSA) מנטרת את יציבות הרכב והגרור ובמקרה בו נפגעת יציבות הגרור, המערכת שולטת בכוח המנוע ובולמת כל אחד מגלגלי הרכב על מנת לשלוט ביציבותם.

בקרת יציבות ומשיכה

הטרייטון מצויד במערכת בקרת יציבות ומשיכה מתקדמת, Active Stability & Traction Control) ASTC), השולטת ביציבות הרכב וביכולת המשיכה, דרך שליטה מדויקת במערכות הרכב השונות. המערכת מנטרת את מצב האחיזה של הגלגלים, מווסתת את כוח המנוע ושולטת בבלימה ברמת הגלגל הבודד על מנת לגרום לרכב להגיע לאן שהנהג כיוון. 

סיוע בזינוק בעליה

כראוי לרכב עבודה מאסיבי, מיצובישי טריטון מסייע לנהג בזינוק בעליה באמצעות מערכת Hill Start Assist) HSA). בתחילת נסיעה בעליה מערכת HSA מפעילה את לחץ הבלימה עד שתי שניות לאחר שהנהג שחרר את דוושת הבלימה.

אזהרת סטייה מנתיב

הטריטון מצויד באזהרת סטייה מנתיב Lane Departure Warning) LDW). בעזרת מצלמה המותקנת בחלק העליון של השמשה הקדמית, מערכת LDW צופה על הכביש ובמידה ומזהה סטייה לא רצונית מנתיב הנסיעה, המערכת מתריעה בפני הנהג ומונעת מצבים מסוכנים של סטייה מנתיב והתנגשות הנובעים מעייפות ומחוסר ריכוז*.

*בדגם DAKAR בלבד

חיית שטח

מיצובישי טרייטון מספק התנהגות כביש בטוחה לצד יכולות שטח של SUV. עיצובן של השלדה ושל מערכת המתלים המתקדמות תוכננו להנאה משני העולמות, אחיזת כביש גבוהה עם נוחות מירבית, בשילוב יכולת עבירות גבוהה למעבר בדרכי שטח מאתגרות.

מערכת העברת כח מתקדמת

טרייטון מצויד בקפיצי עלים ארוכים במיוחד לשדרוג נוחות הנסיעה. הקפיצים מותקנים מעל הסרן האחורי כדי לשפר את מרווח הגחון ואת העמידות. בחלקו הקדמי של טרייטון מותקנים מתלים נפרדים לנוחות נסיעה מיטבית. בדגמי 4X4 של טרייטון מותקנת מערכת הנעה כפולה מסוג Super Select II. מערכת הנעה מתקדמת זו מאפשרת לבחור בין הנעה אחורית להנעה כפולה בכביש, או הנעה כפולה עם הילוך כוח בשטח. המערכת מקנה לרכב יציבות ובטיחות מרבית. תיבת ההעברה מופעלת באמצעות חוגה נוחה. בדגם DAKAR ניתן לנעול את הדיפרנציאל האחורי על ידי לחיצה על מתג RDL כדי לצלוח קטעי שטח מאתגרים במיוחד.

נוחות

מיצובישי טרייטון מציע תא נוסעים עם מרחב נדיב, ישיבה נוחה ביותר ומושבים ארגונומיים מתכווננים. תא הנוסעים של טרייטון מדופן בשכבות רבות של חומרי בידוד על מנת להעניק חווית נסיעה שקטה ונעימה.

מאפיינים נוספים

דגם DAKAR של מיצובישי טרייטון יהפוך את ימי העבודה שלך לנעימים יותר בזכות רמת אבזור גבוהה.

חישוקי סגסוגת מהודרים

תאורת דרך בעזרת פנסי Bi-Xenon וכולל פנסי DRL לתאורת יום מסוג LED

בקרת אקלים דיגיטלית

מנופי העברת הילוכים מגלגל ההגה

מראות צד מאותתות, מתקפלות חשמלית ובציפוי כרום

חיישן להפעלה אוטומטית של אורות ומגבים

שליטה מגלגל ההגה על דיבורית Bluetooth ומערכת השמע

בקרת שיוט CRUISE CONTROL ומגביל מהירות הנשלטים מגלגל ההגה

מערכת Connected Car

מערכת ה- Connected Car* מבוססת אנדרואיד ומספקת בין היתר ממשק מגע נוח, רדיו Nobex אינטרנטי המאפשר האזנה לאלפי תחנות רדיו ממאה מדינות ו-Hot Spot לגלישה באינטרנט לכל הנוסעים ברכב. למערכת מצורף כרטיס SIM עם חבילת DATA חודשית של 3GB למשך 12 חודשים.

בנוסף, המערכת כוללת מצלמת נסיעה לאחור, נגן תקליטורים ומותקנות בה אפליקציות* כגון: ניווט באמצעות Waze, חניה סלולרית סלופארק ופנגו ומסכי עזרה אינטרנטיים של מיצובישי המציגים רשימה של אולמות תצוגה, מרכזי שירות וטרייד-אין שבלחיצת כפתור ניתן לנווט או להתקשר אליהם. כמו כן ספר רכב אינטראקטיבי המופיע בצורה דיגיטלית וידידותית על המסך.

תפעול ה-Connected Car קל ואינטואטיבי. המערכת פותחה בישראל וזמינה בשפות: עברית, ערבית, אנגלית ורוסית. המערכת מאפשרת עדכוני תוכנה וקבלת יישומים.

* קיימת כסטנדרט בדגם DAKAR ואופציונאלית בשאר הדגמים. מבחר האפליקציות עשוי להשתנות מעת לעת בהתאם לאילוצי כלמוביל ולפי שיקול דעתה.