Elantra Hybrid

Elantra Hybrid

Elantra Hybrid

קיימים הבדלי גוונים בין הצבעים המופיעים באתר לבין הצבעים כפי שהם במציאות ולפיכך יש לפנות לסוכנות בכדי לקבל את מגוון הצבעים הניתן להזמנה.

ייתכנו צבעים נוספים אשר לא מופיעים באתר, ניתן לפנות לאולמות התצוגה לקבלת פרטים נוספים.

אפור כהה מטאלי

אפור זית

שחור מטאלי

אפור בהיר מטאלי

כחול מטאלי

לבן

אפור

הבטיחות שברכב משפחתי, הפינוק שברכב מנהלים

הכירו את יונדאי ELENTRA Hybrid החדשה. רכב מנהלים משפחתי שמצטרף למשפחת הרכבים ההיברידיים של יונדאי. יונדאי אלנטרה ההיברידית מבוססת על פלטפורמות וטכנולוגיות שסוללות לכם דרך לחיים נוחים ומחוברים יותר לאורך כל הנסיעה, לא רק כאשר אתם מגיעים ליעד.

Elantra Hybrid
גלריה

מכל זווית שתחליטו להתבונן בה, יונדאי אלנטרה ההיברידית היא מכונית ספורטיבית מרשימה. קווים נועזים וחדים יוצרים נוכחות תלת-ממדית ייחודית מהצד. שבכת גריל בולטת ודומיננטית מלפנים משתלבת בצורה חלקה עם הפנסים הראשיים, ודלת תא המטען בעלת קצה חלקלק מוסיפה לנוכחות המרשימה שלה.

מעוצבת סביבכם, עבורכם.

שדרגו את חווית הנהיגה שלכם. ליונדאי אלנטרה ההיברידית החדשה עיצוב המתמקד בנהג על מנת לאפשר את חווית הנסיעה הנוחה ביותר. מסך מערכת המולטימדיה נוטה קלות לכיוון הנהג כדי לספק גישה טובה יותר וראות נוחה יותר. גג השמש הנפתח* יאפשר לכם להאיר את חלל הנוסעים ולהרגיש את הרוח נכנסת פנימה.

Elantra Hybrid

Elantra Hybrid
טכנולוגיה שמשנה את צורת הנהיגה שלכם.

מערכת המולטימדיה עם אפשרות חיבור ל-Apple CarPlay ו-Android Auto* מספקת גישה נוחה לכל מה שנמצא בטלפון הנייד - ניווט, אנשי קשר, מוזיקה ועוד. כל מה שאתם צריכים כדי להישאר מחוברים מכל מקום ובכל זמן.

Elantra Hybrid