גרניט

אדום יין

כחול קוסמי

לבן

כסוף בהיר

אפור

שחור

קיימים הבדלי גוונים בין הצבעים המופיעים באתר לבין הצבעים כפי שהם במציאות ולפיכך יש לפנות לסוכנות בכדי לקבל את מגוון הצבעים הניתן להזמנה.

ייתכנו צבעים נוספים אשר לא מופיעים באתר, ניתן לפנות לאולמות התצוגה לקבלת פרטים נוספים.

 

על הדגם

מיצובישי אאוטלנדר מייצג את הקו העיצובי החדש של רכבי פנאי-שטח המשלב עידון, חוסן ודינמיות. מהחזית המרשימה ועד לחלקו האחורי הנאה, עיצובו של האאוטלנדר משדר הבטחה לחוויית נסיעה ונהיגה ללא תחרות. באאוטלנדר חמישה או שבעה מושבים והוא מצויד בשלל מערכות טכנולוגיות בתחומי הבטיחות והנוחות. אאוטלנדר מתחרה בהצלחה בקטגוריית רכבי שטח ופנאי ובקטגוריית המיניוואנים ומציע שילוב מושלם בין ביצועי נהיגה, לעיצוב מרהיב ולהנדסת אנוש מתקדמת.

חלל פנימי

בעיצוב החלל הפנימי של מיצובישי אאוטלנדר החדש ניתן דגש על נוחות מרבית של הנהג והנוסעים. מושבי השורה השנייה והשלישית באאוטלנדר נוחים במיוחד הודות לכריות ולקפיצים המותקנים בהם. ניתן לסדר את המושבים ולקפלם למצב שטוח בהתאם למספר הנוסעים ולגודל המטען. תא הנוסעים מרווח, מפואר ופונקציונלי הודות למגוון רחב של אביזרים ופרטים המוסיפים לתענוג ולנוחות הנסיעה.

התמונה להמחשה בלבד

אאוטלנדר החדש מצויד במערכת התנעה ללא מפתח (KOS)*, המקלה על פתיחת ונעילת הדלתות וכן בחיישן גשם להפעלה אוטומטית של מגבי הרכב אשר מתאים את מהירות ותכיפות הניגוב לעוצמת הגשם**. כמו כן, בדגמי ELITE ו-LIMITED קיימת פתיחה וסגירה חשמלית של דלת תא המטען.

*למעט בדגמי INTENSE ו- INVITE

** למעט בדגם הידני

חלל פנימי

בעיצוב החלל הפנימי של מיצובישי אאוטלנדר החדש ניתן דגש על נוחות מרבית של הנהג והנוסעים. מושבי השורה השנייה והשלישית באאוטלנדר נוחים במיוחד הודות לכריות ולקפיצים המותקנים בהם. ניתן לסדר את המושבים ולקפלם למצב שטוח בהתאם למספר הנוסעים ולגודל המטען. תא הנוסעים מרווח, מפואר ופונקציונלי הודות למגוון רחב של אביזרים ופרטים המוסיפים לתענוג ולנוחות הנסיעה.

טכנולוגיה

באאוטלנדר החדש הנהיגה היא ידידותית לסביבה, עובדה המהווה מרכיב חיוני כיום בתכנון מכוניות חדשות. בנוסף על ביצועים יוצאים מן הכלל, מנוע ה-MIVEC אחראי לתצרוכת דלק ולרמת פליטת מזהמים נמוכות. בנוסף, מנגנון STOP & GO אוטומטי ומערכת ECO מציעים תמיכה נרחבת בנהיגה חסכונית, בעוד שהעיצוב האווירודינמי והמרכב קל המשקל מפחיתים משמעותית איבוד של אנרגיה. הביצועים הסביבתיים המרשימים של האאוטלנדר מוסיפים לחווית הנהיגה הייחודית והמרשימה.

בדגמי 4X4 קיימת מערכת הנעה כפולה עם בקרה אלקטרונית המספקת אחיזה ושליטה בכל תנאי דרך. בעזרת מתג השליטה ניתן לבחור בקלות במצב הנהיגה המתאים ביותר.

דגם LIMITED מצוייד במערכת הנעה כפולה S-AWC המתפקדת כבקרת יציבות משוכללת במיוחד עם מינון מדוייק של כוח ואחיזה בכל גלגל.

אבזור

תא הנוסעים של מיצובישי אאוטלנדר החדש מציע מגוון רחב של שירותים פונקציונליים המוסיפים לתענוג ונוחות הנסיעה.

מאפיינים נוספים

בקרת אקלים דיגיטלית מפוצלת לשני אזורים** 

מראה למניעת סינוור באופן אוטומטי 

תאורת יום DRL מסוג LED 

גג שמש חשמלי* 

סייען זינוק בעלייה.

בקרת שיוט CRUISE CONTROL הנשלטת מגלגל ההגה עם מגביל מהירות. שליטה מגלגל ההגה על דיבורית Bluetooth ומערכת השמע**. מנופי העברת הילוכים בדגמים האוטומטיים.

* למעט בדגם Invite ו-Intense
** למעט בדגם Invite

בטיחות

בטיחות היא מרכיב מרכזי המאפשר לנהגים ליהנות משקט נפשי ומביצועי נהיגה יוצאים מן הכלל. מהנדסי מיצובישי תכננו את אאוטלנדר החדש כך שיעניק לנוסעיו את ההגנה המיטבית. הרכב מצויד במערכות מתקדמות שנועדו לשמור על בטיחות הנוסעים, כגון סייען לזינוק בעלייה (HAS) המונע הידרדרות לאחור ומערכת להגבלת מהירות הנסיעה.

התכנון הבטיחותי המתקדם של אאוטלנדר החדש נבדק במבחני הריסוק המחמירים של ארגון Euro NCAP וזכה בחמישה כוכבי בטיחות.

דגמי 2x4 של אאוטלנדר החדש מצוידים במערכת Mobileye העוזרת למנוע התנגשויות ותאונות דרכים שמקורן בחוסר תשומת לב או באירוע בלתי צפוי. בעזרת טכנולוגיית ראייה מלאכותית המערכת סורקת את הכביש בכל עת ומתריעה באמצעים קוליים וחזותיים על סכנות אפשריות בזמן אמת.

מרכב RISE

מיצובישי אאוטלנדר מצויד במרכב (RISE (Reinforced Impact Safety Evolution בעל מבנה חזק במיוחד הסופג כוחות פגיעה ומסיט אותם. במרכב זה משולבים לוחות פלדה קלים אך חזקים במיוחד, המפחיתים את משקל השלדה ושומרים על רמת בטיחות גבוהה בתא הנוסעים.

מערכת לאיפחות התנגשות קידמית Forward Collision Mitigation - FCM

מערכת זו נועדה למנוע פגיעה חזיתית ברכב שלפניך, או למזער את עוצמת התאונה*. בעזרת רדאר המשמש גם את מערכת ה-ACC, מסוגלת המערכת לזהות פגיעה עתידית ברכב שלפניך.

מערכת FCM תזהה עצם מתכתי ניצב בכביש* וכך בהתאם למהירות הרכב וזווית ההגה, תוכל המערכת לחשב האם עלול הרכב להגיע למצב של פגיעה חזיתית.

בקרת שיוט אדפטיבית Adaptive Cruise Control - ACC*

בקרת שיוט אדפטיבית מתכווננת (ACC) מציעה נסיעה בטוחה יותר גם בתנועה בכביש עמוס בכלי רכב. בקרת השיוט האדפטיבית באאוטלנדר משתמשת בחיישן רדאר כדי לאתר כלי רכב מלפנים ומשתמשת במידע זה כדי לשמר מרחק בטחון מהרכב שמלפנים וזאת על ידי הפעלת בלמים או האצה. בקרת השיוט מספקת לנהג הקלה ניכרת במיוחד בנסיעות ארוכות. מערכת ACC הופכת את הנסיעה לנוחה ובטוחה יותר.

מערכת התראה על סטייה מנתיב Lane Departure Warning - LDW*

מערכת זו נועדה להתריע לנהג בעת סטייה מהנתיב בו הוא נוסע. בעזרת מצלמה המותקנת על שמשת הרכב מזהה המערכת את סימוני הדרך בנתיב הנסיעה. המערכת מסוגלת לזהות קווים לבנים, קטועים או רצופים. המערכת תזהה את הסטייה מהנתיב ותתריע ויזואלית וקולית בלוח המחוונים לנהג על כל סטייה מסימוני הדרך*. מערכת ה-LDW לא תתריע במידה והנהג הפעיל איתות לפני חציית הקו.

* המערכות הנ”ל פועלות בתנאים ובמגבלות שונות. פירוט מופיע ב”ספר הפעלה לנהג” של הרכב. מומלץ לקבל הסברים מדויקים על מערכות אלה מנציגי המכירות.

מכל מקום מובהר כי המערכות הנ”ל הינן מערכות עזר המשמשות לנוחיות הנהג ואינן באות במקום כללי נהיגה זהירים כדין.

מערכת Connected Car

מערכת ה-Connected Car* מבוססת אנדרואיד ומספקת בין היתר ממשק מגע נוח, רדיו Nobex אינטרנטי המאפשר האזנה לאלפי תחנות רדיו ממאה מדינות ו-Hot Spot לגלישה באינטרנט לכל הנוסעים ברכב. למערכת מצורף כרטיס SIM עם חבילת DATA חודשית של 3GB למשך 12 חודשים.

בנוסף, המערכת כוללת מצלמת נסיעה לאחור, נגן תקליטורים ומותקנות בה אפליקציות* כגון: ניווט באמצעות Waze, חניה סלולרית סלופארק ופנגו ומסכי עזרה אינטרנטיים של מיצובישי המציגים רשימה של אולמות תצוגה, מרכזי שירות וטרייד-אין אשר בלחיצת כפתור ניתן לנווט או להתקשר אליהם. כמו כן, ספר רכב אינטראקטיבי המופיע בצורה דיגיטלית ונוחה על המסך.

תפעול ה-Connected Car קל ואינטואטיבי. המערכת פותחה בישראל וזמינה בשפות: עברית, ערבית, אנגלית ורוסית. המערכת מאפשרת עדכוני תוכנה וקבלת יישומים.

* למעט בדגם הידני. מאגר האפליקציות עשוי להשתנות מעת לעת בהתאם לאילוצי כלמוביל ולפי שיקול דעתה.